Ana Sayfa


Y.K. Başkanı Mesajı


Genel Bilgi


Teknik Analiz


Temel Analiz


Haberler


Takas Analiz


Yabancı İşlemleri


Şirket Bilgileri


Kurumsal Yönetim


Finansal Bilgiler


Birleşme Duyuruları
Y.K. Başkanı Mesajı

İbrahim ATAY
Değerli Paydaşlarımız,Yönetim anlayışımızın temelini, tüm paydaşlarımız için güvenilir, yenilikçi, sorumlu bir şirket olmak oluşturuyor.

Silverline’da stratejik planlarımızı hazırlarken yalnızca finansal başarıyı değil tüm paydaşlarımız için sürdürülebilir değer yaratma anlayışını da esas alıyoruz. Kurum olarak sürdürülebilirlik politikalarının ana stratejilerimiz arasında yer almasını önemli bir sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Faaliyetlerimizin ve ürünlerimizin doğal çevremiz ve tüm paydaşlarımız için yaratacağı etkileri titizlikle değerlendiriyoruz. Birleşmiş Milletler’in Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nı destekliyoruz ve faaliyetlerimiz ile 5 amaca doğrudan katkıda bulunuyoruz.

Sürdürülebilir kalkınma için inovasyon ve yenilikçi ürünleri destekliyoruz. Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Türkiye’ de Ar-Ge yatırımı yapan ilk 250 şirket arasındayız. Enerji verimli, yenilikçi teknolojilere yatırım yapıyoruz. Bu çalışmalarımızın sonucunda en iyi kalite, en iyi ürün, en iyi tasarım ve en yenilikçi marka dallarında 161 uluslararası ödüle layık görülmekten gurur duyuyoruz.

İklim krizine yol açan unsurların başında gelen sera gazı emisyonlarının azaltılması için çalışıyoruz. Emisyonların azaltılmasında enerji verimliliği projeleri geniş bir yer tutuyor. Verimlilik projeleri ile enerji tüketimimizi azaltıyor ve faaliyetlerimiz sonucu açığa çıkan emisyon miktarını sınırlandırıyoruz. ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi çerçevesinde enerji tasarrufu kazandıracak proje ve uygulamaları hayata geçiriyoruz.

2018 yılında başlayan entegre atık çalışmalarımız sonucunda üretim merkezimiz Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Sıfır Atık Temel Seviye Belgesi’ni almaya hak kazandı.

Bugünün ihtiyaçlarına cevap verirken dünyayı şekillendiren küresel trendler ışığında geleceği de planlıyoruz. 2022 yılında ankastre sektörünün ilk davlumbaz NFT’sini hazırlayarak çok yönlü bir dijital tüketici bağlantısının temelini attık. Yapay zeka, veri teknolojileri alanındaki gelişmeleri yakından izliyoruz. Otonom hünerli robotların prototipini oluşturmayı hedefleyen, yeni otomasyon yöntemleri sağlayacak Ufuk 2020 kapsamında APRIL- Flexible Handling of Materials projesini yürütüyoruz.

Dünyanın önemli davlumbaz üreticilerinden biri olarak, üretim süreçlerinde yüksek verimlilik, esneklik ve birim maliyetlerin azaltılması için üretim alanlarımızı akıllı fabrika konseptine uyarlamak için çalışıyor, güncel otomasyon ve robot teknolojilerini takip ediyoruz. Yeni teknolojilerle hataları ve kayıpları minimize edip, verimliliği artırmayı hedefliyoruz.

Daha iyi bir gelecek için çalışan ve üreten bir marka olmaya devam edeceğiz. Silverline bu vizyonuyla ilklere ve çok daha büyük başarılara imza atmaya devam edecektir.


Saygılarımla
İbrahim ATAY

İletişim © 2010 - Silverline Edüstri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır ! İçerikler ve veriler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Ana Sayfa